Titles you rated
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
My NameRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0