Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0