Movies
Ratings
31
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0