Movies
Ratings
46
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Honokaa BoyRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0