Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.0
The Ghost WriterRated ★ 3.0
UnbrokenRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5