Titles you rated
Non-rem no MadoRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5