Titles you rated
Last LetterRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 5.0
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0