Movies
Ratings
229
The Last SamuraiRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 0.5
SpeedRated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 1.0
ShrekRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0