Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Battle of the SexesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Whip ItRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.5
13 AssassinsRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0