Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Trailer Park BoysRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 2.5- Izakaya BottakuriRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
Produce 48Rated ★ 0.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 0.5
Produce 101Rated ★ 0.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0