Titles you rated
 JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0 JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
 JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5 JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
 JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0 JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
 JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0 JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
 Light of My LionRated ★ 5.0 Light of My LionRated ★ 5.0
 Your Friendly Neighborhood Spider-ManRated ★ 4.0 Your Friendly Neighborhood Spider-ManRated ★ 4.0
 Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0 Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
 Too Many Losing Heroines!Rated ★ 5.0 Too Many Losing Heroines!Rated ★ 5.0
 Code Geass: Rozé of the RecaptureRated ★ 4.0 Code Geass: Rozé of the RecaptureRated ★ 4.0
- Water ScaleRated ★ 3.5
 Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5 Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
 Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0 Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0
- New Mobile Report Gundam WRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
 Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0 Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
 Chainsaw ManRated ★ 4.0 Chainsaw ManRated ★ 4.0
 This Is Going to HurtRated ★ 4.5 This Is Going to HurtRated ★ 4.5