Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0