Series
Ratings
104
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
When the Stars GossipRated ★ 1.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.0
EveRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.0
Goodbye EarthRated ★ 1.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5