Titles you rated
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- KeroroRated ★ 2.0
- Soul EaterRated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
- Sgt. FrogRated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 1.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0- Sgt. FrogRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0