Titles you rated
TangledRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0