Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Freakier FridayRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
House of GucciRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5