Movies
Ratings
19
New RecordRated ★ 2.5
First ManRated ★ 4.0
AllergyRated ★ 0.5
What's Wrong with Me? kkRated ★ 1.5
After YangRated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 0.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
My WayRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0