Movies
Ratings
342
VeteranRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 2.0
TakenRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0