Movies
Ratings
84
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
CustodyRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Tinker TickerRated ★ 3.0
AwayRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Le BonheurRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5- Isle of SnakesRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0