Titles you rated
The EagleRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0