Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 1.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 2.5