Series
Ratings
29
True BeautyRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 5.0
My Second AoharuRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
UsokonRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Risky Two PeopleRated ★ 4.5
Rental a GirlfriendRated ★ 3.0- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
SilentRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0