Titles you rated
SuitsRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Man vs. WildRated ★ 3.5
Man vs. WildRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0