Titles you rated
TriggerRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0