Movies
Ratings
682- The Girl from KölnRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5