Titles you rated
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Purple HeartsRated ★ 2.0
Barbie: The Princess & the PopstarRated ★ 3.0
PriPara Movie: Mi~nna Atsumare! Prism☆ToursRated ★ 2.0
Boy ErasedRated ★ 2.5- Coming to youRated ★ 4.0
 - Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 3.0
 
BoysRated ★ 2.5
FirebirdRated ★ 2.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
Where Your Eyes LingerRated ★ 3.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.5
Mr. HeartRated ★ 2.0
No RegretRated ★ 1.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.0