Movies
Ratings
367
NapoleonRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 2.5
Darkest HourRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.5
Event HorizonRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 3.5