Series
Ratings
70
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 5.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0