Movies
Ratings
83- VirusRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
- Take OffRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5