Series
Ratings
24- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Boku no NechanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0