Series
Ratings
506
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
WaywardRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 2.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 3.5
- HyperventilationRated ★ 3.0
Mask Danshi: This Shouldn't Lead to LoveRated ★ 3.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- Blood LadRated ★ 2.0
DorohedoroRated ★ 3.5