Movies
Ratings
343
Only the BraveRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0