Series
Ratings
286- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.5
Buried HeartsRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5