Movies
Ratings
88
CocoRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
OnceRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
AmyRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0