Series
Ratings
32
AtypicalRated ★ 2.5
Penguin TownRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 1.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 3.5
HildaRated ★ 4.0
HildaRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 0.5
One PieceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5