Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- The Taste of CurryRated ★ 0.5
The Flower in PrisonRated ★ 0.5
Love & SecretRated ★ 1.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.5
Swallow the SunRated ★ 3.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0
Angel's RevengeRated ★ 0.5
Run, Jang MiRated ★ 1.0
Pure LoveRated ★ 2.0
Endless LoveRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 0.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Vampire IdolRated ★ 1.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 1.5
GourmetRated ★ 3.0