Titles you rated
SidewaysRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Chinese Odyssey 2002Rated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0