Titles you rated
Higurashi When They CryRated ★ 4.5
The Law of UekiRated ★ 4.5
Princess JellyfishRated ★ 3.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.0- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 3.0
ChobitsRated ★ 4.0
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 4.5
Hell Girl: Three VesselsRated ★ 4.5
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 4.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.5
Hell GirlRated ★ 4.5- 대장금Rated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 3.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 2.5
- WORKING!!Rated ★ 2.0