Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
PsychoRated ★ 3.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.0