Movies
Ratings
635
KnowingRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 5.0
SlitherRated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.0
The 13th WarriorRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 4.0
GhastlyRated ★ 2.0
MirrorsRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TwisterRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0