Movies
Ratings
626
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5- The LetterRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.0
21 GramsRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0