Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 3.5- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5