Movies
Ratings
91
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 0.5
ThorRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5