Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0