Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 0.5
NewtopiaRated ★ 2.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
VersaillesRated ★ 2.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
HierarchyRated ★ 1.5
Van HelsingRated ★ 1.5