Movies
Ratings
966
Painted FireRated ★ 5.0
Dead EndRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
GoodFellasRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
Death at a FuneralRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
SuperbadRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 3.5