Titles you rated
- 다큐프라임 - 의학, 동과 서Rated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 5.0
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 한일강제병합 100년 특별기획 잊혀진 나라 13년Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5