Titles you rated
- Someday or One DayRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
PersepolisRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
You AgainRated ★ 1.5
The Recorder ExamRated ★ 4.5
Don't Step Out of the HouseRated ★ 3.0
SproutRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0- Kahlil Gibran's The ProphetRated ★ 4.0
Grown UpRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 2.5