Movies
Ratings
266
My Beautiful LaundretteRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Night of the HunterRated ★ 3.0
Baby AssassinsRated ★ 3.0
Extra OrdinaryRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Butcher BoyRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Blue VelvetRated ★ 2.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5
The Deer HunterRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 3.5