Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 1.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0